close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

Adres email
Hasło


Nie pamiętasz hasła?

  • slid
  • slid
  • slid
  • slid

Frezowanie

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie frezowania CNC w miękkich materiałach (frezowanie obudów dla elektroniki, profili, grawerowanie powierzchni). Zajmiemy się nawet pojedynczymi ilościami, gwarantujemy powtarzalność wykonania, szybki czas realizacji oraz rozsądną cenę. Jeśli tylko będzie możliwość wykonania obróbki to zazwyczaj nasza oferta okazuje się najbardziej korzystna. Łatwo to sprawdzić, proszę wycenić robociznę w kilku firmach a na koniec zapukać do nas.

Jak się przygotować do wyceny/obróbki?.

Preferowane pliki to Corel9, dxf w skali 1:1 z zaznaczeniem punktu bazowego na powtarzalnym punkcie obudowy (np otwór wkrętu, miejsce wlewu, etc). Jeśli obudowa posiada odpowiednie zagłębienie pod front i front ten będzie stosowany, to jako punkt bazowy można przyjąć jedno z okienek dla diody LED. Proszę też zwrócić uwagę że nie wszystkie obudowy okazują się symetryczne, nawet mimo tego iż jej dokumentacja twierdzi inaczej. Warto się zastosować do powyższych rad- nie będzie trzeba powtarzać pracy, gdy faktycznie dojdzie do obróbki.

Jeśli wycena zostanie zaakceptowana to należy przesłać wykonany wzór obudowy (o ile istnieje), oraz niezbędne elementy konstrukcji: PCB, złącza, front, itd. Ma to na celu stałą kontrolę prac.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.