close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

Adres email
Hasło


Nie pamiętasz hasła?

  • slid
  • slid
  • slid
  • slid

 


Firma Bolecki - producent pokazów laserowych, sterowników do kotłów C.O, elektroniki sterującej

Firma powstała w 2007 roku i od początku istnienia kierunkiem były pokazy laserowe oraz automatyka sterująca - sterowniki do kotłów C.O, później automatyka do kotłów zacierno-warzelnych (piwowarstwo domowe), oraz kolumn destylacyjnych. Rozwiązania zawarte w urządzeniach otrzymały ochronę Urzędu Patentowego RP, kolejne wnioski czekają na rozpatrzenie. 
Przełomowym rozwiązaniem okazał się elektroniczny miarkownik ciągu jako substytut dmuchawy, który w komplecie z SPR11 pozwala utrzymywać temperaturę zwykłego pieca zasypowego z błędem +/- 2st, oraz 1,5...2x dłuższym czasem palenia niż klasyczny sterownik z dmuchawą. Sterownik kotłów z podajnikiem SPP (SPPv2, v2L) pozwalają zaoszczędzić do kilkunastu % opału, zapewniają stabilniejszą pracę, czystszy wymiennik i lepsze spalanie. Sterowniki do kotłów mogą być zarządzane "na odległość" za pomocą sieci internet i platformy ekotlownia.pl
Sterowniki kolumn destylacyjnych zostały docenione przez wielu producentów, którzy bez obaw sprzedają swoje produkty także za granice kraju.
W zakresie pokazów laserowych wykorzystywane są projektory własnej produkcji, oraz profesjonalne oprogramowanie sterujące. Pokazy są docenianie prze wiele firm i instytucji, gdzie najlepszym słowem uznania jest zaproszenie do ponownego wykonania spektaklu.
Wszystkie zalety rozwiązań poparte są faktycznymi opiniami użytkowników forum.bolecki.pl

Polecane produkty
Dane teleadresowe


Firma Bolecki


ul. Żwirki i Wigury 24
32-650 Kęty


mail: office@bolecki.pl


tel. +48 503 064 713


Napisz do nas